На Хмельниччині найбільше абітурієнтів хочуть стати психологами, найменше йдуть на технічні спеціальності

0

Вчора, 24 липня, був останній день подачі документів на вступ для абітурієнтів, які складають вступні випробовування. Протягом двох тижнів вступної кампанії у коридорах хмельницьких вищих навчальних закладів майже не було довгих виснажливих черг, оскільки більшість вступників подали електронні заяви про вступ на навчання.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Хмельницького національного університету Віктора Лопатовського, більше 70% колишніх школярів обрали для вступу електрону реєстрацію. «Найпопулярнішими серед вступників виявилися комп’ютерні спеціальності та менеджмент. Найменше подавали документи на технічні спеціальності, зокрема зварювання, інженерну механіку, машинобудування, – говорить він. – Загалом цього року кількість охочих навчатися у нашому закладі сильно не змінилася».

Поки у Хмельницькому штурмують комп’ютерні спеціальності, у Кам’янці-Подільському значно популярніші гуманітарні науки. «У нашому вузі порівняно небагато абітурієнтів подали заяви на технічні спеціальності. Молодь не дуже хоче навчатися на математиків і фізиків. Більшість вступників обрали для навчання психологію, історію, іноземну філологію та фізичне виховання, – розповідає відповідальний секретар приймальної комісії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Анатолій Глушковецький. – Черг під час подачі документів цього року майже не було. Більшість дітей, які вступають на перший курс, подали заяви онлайн. У минулі роки значно менше людей користувалися цією послугою».

Водночас вступники Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом більше довіряли традиційному методу подачі документів на навчання. «На початку вступної кампанії був більший ажіотаж і з’являлися черги при подачі документів. Зараз випускники дев’ятих класів вже зареєструвалися, тому людей не так багато. Цього року у нас найбільше заяв на навчання на психологію та туристичне обслуговування серед випускників одинадцятих класів. На правознавство йдуть вчитися зазвичай діти після дев’яти класів. Найменше обирають для навчання економічні спеціальності», – зазначила завідувач приймальної комісії ХІ МАУП Катерина Трофименко.

 

26 Липня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів