Капелани: Силу духу українців не здолати

0

За цей час з такою місією вони побували у багатьох батальйонах та підрозділах Української армії, куди завжди доставляли гуманітарну допомогу. Привозили все найнеобхідніше для бійців, зокрема, «буржуйки» із сушками від ковалів з Хмельницького, вогнегасники від пожежників, придбані на кошти прихожан теплий одяг, шкарпетки і чоботи, продукти харчування. Важливим і потрібним подарунком для 128-го батальйону стали два планшети, які солдати отримали у безкоштовне користування.
Капелани постійно проводять богослужіння у військових підрозділах та на блок-постах для офіцерів і солдатів. І як стверджують обидва Андрії, наші вояки завжди тепло зустрічають своїх духовних наставників. А ті в свою чергу роблять свою благородну справу з душею, нікому нічого не нав‘язуючи і водночас поважаючи переконання кожного.
«Ми завдячуємо усім, хто допомагає і бере участь у наших поїздках на буремний Донбас. Впевнені, що нікому не перемогти силу духу українських воїнів. Нехай Господь благословить і береже їх !» – в один голос говорять військові капелани.
Після знайомства з Андрієм Дурдасом та Андрієм Воликом розумієш, що народна підтримка дуже багато значить для захисту суверенітету та незалежності України.

За матеріалами прес-служби Державної фіскальної служби.

 

Читайте також

Червень 16, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів