Хмельницькі міліціонери про ігрові заклади знають, але доказувати їх діяльність доводиться по півроку

0

За вісім місяців 2015 року міліціонери згідно вказаних кримінальних проваджень провели 40 обшуків у приміщеннях гральних закладів, місцях проживання та офісах. Як зазначив сьогодні на прес-конференції начальник управління протидії злочинності у сфері економіки у Хмельницькій області Олександр Федорович, з обігу було вилучено близько 220 одиниць грального обладнання. Серед них: гральні автомати, комп’ютерна техніка, рулетка, покерні столи та інше.

Крім того, міліціонери задокументували діяльність злочинної групи, яка організувала мережу гральних закладів на Хмельниччині. “Ігрові зали група хмельничан облаштувала в обласному центрі та в районах. Документування їхньої діяльності проводилося півроку. Цей час підпільні заклади працювали, але ми за ними постійно слідкували. Основною проблемою було те, що приміщення використовувались на підставних осіб”, – зазначив Олександр Федорович.

На сьогодні гральних автоматів не так багато у підпільних закладах. За словами міліціонерів, все частіше їх заміняють звичайними комп’ютерами. “Всі питання, які стосуються грального бізнесу у Хмельницькій області, ми відслідковуємо. Інформацією про діяльність таких закладів володіємо. Найбільше гральний бізнес розвинений у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці, – розповідає Олександр Федорович. – На жаль, не можливо, виявивши гральний заклад, відразу його закрити та притягнути до кримінально відповідальності організатора. Це тривала процедура. Ми маємо довести, що підпільна організація справді є, а організатори зазвичай все оформляють на підставних осіб”, – додав правоохоронець.
 

3 Вересня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів