Хмельничани найбільше товарів експортують до Польщі

0

З початку року митниця Хмельниччини додала до бюджету понад 1 мільярд гривень митних платежів. У порівняні з аналогічним періодом минулого року цьогоріч перерахування збільшились на 55 відсотків, про це повідомляють в обласній фіскальній службі.

"За цей час митники оформили понад 420 тисяч тонн різноманітних експортно-імпортних вантажів.  За 8 місяців цього року експортери Хмельниччини вивезли за межі держави майже 300 тисяч тонн всілякої вітчизняної продукції, – розповідають у відомстві. – В основному це промислові товари, санітарно-технічні та текстильні вироби, продукти харчування, частини до сільськогосподарської техніки та набори меблів із дерева".

Незмінним лідером серед покупців подільського краму залишається сусідня Польща, експорт до якої становить 14 відсотків від загально експортованих вантажів протягом січня-серпня поточного року.

Вагові ж обсяги імпортних операцій склали понад 125 тисяч тонн. Структуру імпорту здебільшого склали нафтопродукти, сільськогосподарські машини, мінеральні добрива, промислове обладнання, автозапчастини та синтетичний лінійний поліетилен.

 

Читайте також

Вересень 18, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів