Фінал Кубка області – «Збруч» – «Случа». Рахунок 1:1 (3:2 по пенальті)

0
Вітаємо "Збруч" із здобутям Кубку області. Рахунок 3:2.

Ігор Глушок б’є по воротах Чижа, та він рятує свою команду. Волочиський "Збруч" здобувє Кубок області.

Тарас Пліс проти Віталія Середи: Пліс забиває. Рахунок стає 3:2.

Максим Ребекевша пробиває по воротах Сергія Чижа. Чиж вгадав напрямок удару, але він був настільки потужним, що м’яч проетів у ворота. Рахунок 2:2.

У Збруча пробиває Андрій Мартинюк і забиває. 2:1 – Збруч повів у рахунку.

Ігор Перепелиця проти Сергія Чижа: Ігор пробиває вище воріт і шанси зрівнюють. Команди виконали по три удри і рахунок 1:1. Залишилося командам провести по два удари.

Сергій Лук’янов б’є по воротах Віталія Середи і забиває. Рахунок 1:1.

Олександр Бабак проти Сергія Чижа: Чиж рятує Збруч. Рахунок 0:1.

Б’є Андрій Скакун проти Віталія Середи: голкіпер рятує свою комнду 0:1 зберігаєтсья рахунок і це вже вагома заявка Случ на перемогу.

Тепер Олександр Антонов проти Сергія Чижа: Случ повів у серії пенальті Рахунок 0:1

Отож, пенальті: першими б’ють гравці Збруча: Андрій Донець проти Віталія Середи. Не влучає по воротах Донець. Рахунок 0:0.

90+4′ Не зміг "Збруч" забити після кутового. Лунає фінальна сирена. Отож, тепер на нас очікує серія пенальті, у якій і визначиться переможець Кубку області.
90+4′ Кутовий біля воріт "Случа".
90+3′ Заміна у "Збруча": Богдан Коза виходить замість Олександра Юрчака.
90+2‘ Можливо останній шанс для Случа виграти кубок в основний час. Штрафний. До воріт Збруча 18 метрів. Іван Козак насив, але гравці Збруча м’яч відбили.
90′ Заміна у Збруча: замість Ростислава Ціха виходить Владислав Полторацький.
90′ Основний час завершився, але оскільки було багато зупинок, арбітр вочевидь додає декілька хвилин.
87′ ГОООЛЛЛ!!! Штрафний біля воріт "Збруча". Іван Козак навішує штрафний майданчик і Максим Ребекешва головою переправляє м’яч у ворота "Случа". Рахунок 1:1
85′ Андрій Скакун отримує жовту картку.
83′ Заміна у Случа:замість Євгена Калиниченко вийшов Олексадр Бабак.
83′ ГООООЛЛЛ!!! Андрій Скакун проходить лівим флангом, прострілює у штрафний майданчик Случа і Богдан Шершун прострілює у власні ворота.
77′ Заміна у Збруча: замість Івана Клсяка на поле виходить Владислав Пюрко.
75′ А ось і Фархат Черкезов хотів продемонструвати "бразилію", але намагаючись пробити через себе, не влучив по м’ячу.
73′ Подача зі штрафного і Максим Ребекевша головою переправляв м’яч у ворота "Збруча", і той таки влетів у сітку воріт, але з зовнішнього боку!
71′ Заміна у "Збруча": на поле виходить Олег Критюк замість Андрія Яремчука, який щойно отримав жовту картку.
71′ Андрій Яремчук зі "Збруча" отримує жовту картку.
70′ Скакун звичайно не бразилик, але спробував вразти ворота "Случа" ударом через себе – дуже не точно.
69′ Андрій "Скакун" виходить віч-на-віч із голкіпером "Случа", пробиває і одразу Андрій Донець головою добиває, але Богдан Шершун рятує свою команду вибиваючи м’яч з порожніх воріт.
63′ Заміна у "Случа". На поле вийшов Фархат Черкезов замість Даниїла Плахова.
62′ Таке враження, що команди не знають, що потрібно бити по воротах, щоб забити гол. Вся гра точиться на підступах до штрафного майданчика. Глядачі нудьгують, а тренери нервують.
58′ Заміна у "Случа": Замість Андрія Лемішевського виходить Іван Козак.
56′ Кутовий біля воріт "Случа". Андрій Донець з льоту, з 15 метрів пробиває крізь ворота. На стадіоні чути: Уххх! Це розкішний був момент!
55′ Ну ось нарешті, Лук’янов повертається у гру із заклеєною пластирем бровою.
54′ "Збруч" вже хвилини 3 грає у меншості, оскільки Сергію Лук’янову надають медичну допомогу. Але міняти його тренери поки не поспішають. Мабуть він, все ж таки, продовжить матч.
53′ Знову кутовий біля воріт "Збруча". І знову нічого небезпечного.
51′ Кутовий біля воріт "Збруча". Волочиська команда без проблем відбила атаку суперника.
48′ Андрій Лемішевський зі "Збруча" отримує жовту картку.

без бою здолав «Крилад Рад» зі станції Дунаївців (суперник в останній момент відмовився від участі в змаганнях), а у півфіналі двічі виграв в хмельницького «Поділля». У Волочиську – 3:2, в Хмельницькому – 2:0.

«Случ» в чвертьфіналі грав із волочиською командою «Мотор Січ». У Старокостянтинові фіналіст переміг 6:1, а в Волочиську – 7:3. А от у півфіналі «Случ» двічі здолав ФК «Дунаївці» з мінімальним рахунком 1:0.