Оновлена та модернізована техніка для військових (відео)

0

Робота на два фронти. Разом із підготовкою до весняно-польових робіт корпорація «Сварог Вест Груп» та благодійний фонд «Зміцнення громад» взялись за ремонт та оснащення військової техніки. Кажуть, що незважаючи на початок нової посівної кампанії, робочих рук вистачає. Та й бажання допомогти українській армії – вдосталь.

Броньована техніка, яка роками зберігалась у військових частинах, зараз потрібна як ніколи. Хиткого перемир’я дотримуються лише українські військові, тому години тиші потрібно використовувати для підмоги армійцям. Плани ворога можуть змінитися будь-якої мить. З особистим захистом для військових як-не-як впорались. Натомість з технікою є проблеми. Корпорація «Сварог Вест Груп» та благодійний фонд «Зміцнення громад» допомагають армії не вперше, тепер черга настала для відновлення військової техніки.

Сварогівці взялись відремонтувати старенький МТЛБ. Командування військової частини Старокостянтинова, де знаходився броньовик, переконалось на власні очі, що працювати та вдосконалювати військову техніку у корпорації вміють на всі 100 %.

Після всіх реанімаційних процедур техніка відправиться у Вінницьку війську частину, а згодом – на передову.

МТЛБ – це багатоцільовий тягач, його робота тилова, але деякі невеликі маніпуляції роблять з нього потужну бойову одиницю. Змін та доповнень зазнав як двигун, так і ходова частина. Додав тягач і в вазі: замість 9 тон тепер 12, поставлений захист від кумулятивних снарядів і загалом весь корпус доповнився додатковою бронею іноземного виробництва. Загалом на ремонт витрачено 120 тисяч гривень.

Роботу майстрів корпорації «Сварог Вест Груп» та благодійного фонду «Зміцнення громад» видно неозброєним оком, ремонт давався нелегко, тому як до цього часу військової техніки місцеві не відновлювали. Сергій Печенюк за кермом броньовика вперше, проте показує відмінний пілотаж кермування.

Представники військових частин, благодійний фонд «Зміцнення громад» ПАТ «Добробут» підписали меморандум про виконані ремонтні роботи. Сторони впевненні – співпрацювати будуть і надалі. Аж до Перемоги.

Читайте також

Березень 10, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів