Хмельничани повернуться з Мілану з нагородами та першою ліцензією на Олімпіаду

0

На чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное, який триває в Італії, хмельницькі спортсмени виступили вдало. Єдину медаль для подолян здобув Дмитро Янчук, який став третім у парі з львів’янином Тарасом Міщуком на дистанції 500 метрів.

Ще один відомий спортсмен Павло Алтухов не зумів піднятися на п’єдестал пошани. Він став четвертим на дистанції 1000 метрів. Такий результат приніс йому інший, не менш важливий успіх – путівку на Олімпіаду-2016 в Бразилії. Вона стала першою серед усіх хмельницьких спортсменів.

Ще одна хмельницька веслувальниця Інна Грищун у складі байдарки—четвірки сьогодні, 22 серпня, змагатиметься у півфінальному заїзді. Тренери розцінюють шанс жіночої команди на успіх як досить високі. Слідкуйте за оновленнями разом із «ВСІМ».