Захист даних користувачів без додаткового ПЗ: міф чи реальність?

0

З кожним роком зростає популярність електронних платіжних систем. Для реєстрації та роботи в них використовуються персональні дані абонентів: номери телефонів, банківських карт, пін-коди та паролі. Питання збереження інформації, яке раніше було актуальним більшою мірою для бізнесу, тепер гостро постає і перед пересічними користувачами.

Враховуючи таку тенденцію, оператори зв’язку шукають шляхи для захисту даних своїх абонентів за допомогою впровадження сторонніх сервісів. Розробники безпечного ПЗ обирають як класичні методики, такі як датчики відбитків пальців, так і досить оригінальні – наприклад, авторизація за допомогою селфі або «великокаліберної зброї»: криптографічного шифрування.

«Інтертелеком» вже більше 14 років надає послуги зв’язку в стандарті CDMA, який є одним із найбільш безпечних стандартів зв’язку в світі. Таким чином, особисті та корпоративні дані абонентів компанії максимально захищені завдяки самому стандарту CDMA.

Стандарт зв’язку CDMA (Code Division Multiple Access) колись розроблявся та впроваджувався у військових цілях, але був розсекречений у 80-х роках ХХ століття та став широко використовуватися у всьому світі. Від військового минулого CDMA «успадкував» всі переваги в частині захищеності зв’язку – зокрема, вбудований алгоритм кодування сигналу.

Абоненти отримують доступ до базової станції одночасно, на одній частоті. В ефірі створюється шумоподібний сигнал, кожному пакету даних у якому присвоєно унікальний код. Вичленувати конкретні дані у цьому сигналі дуже складно, а для подальшої розшифровки кодованого повідомлення потрібні колосальні обчислювальні потужності. Таким чином, дані абонентів «Інтертелеком» перебувають у безпеці під надійним захистом використовуваного стандарту зв’язку.

«Технічна реалізація нашої мережі виключає необхідність вдаватися до додаткових заходів шифрування даних, – підкреслив директор департаменту інформаційних технологій Євген Гнатій. – Розподіл інформації по широкому спектру сигналу та надійні алгоритми кодування забезпечують абонентам високий рівень захисту від несанкціонованого доступу та прослуховування в ефірі. Не менш ретельно опрацьований і захист наших серверів і внутрішніх сервісів від зломів».

Сьогодні оператор «Інтертелеком» є національним 3G оператором та надає послуги голосового зв’язку та 3G інтернету на території понад 14 тисяч населених пунктів у всіх областях країни, основні шляхи автомобільного та залізничного сполучення.

13 Серпня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів